Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promovări şi misiuni
#1
Aici putem sa promovam in rank membrii campului si de asemenea putem anunta evenimente/misiuni care sunt disponibile. Nu este neaparata postarea misiunilor aici. De obicei se dau la fata locului.
#2
mda la new camp ultima oara cand am intrat (poker face) implorai pt misiuni
#3
(09-14-2012, 12:34 PM)gothicar pro Wrote: mda la new camp ultima oara cand am intrat (poker face) implorai pt misiuni

Shaddap and don't post here again. Nici macar nu esti in lista de playeri, habar n-ai de server si postezi aici?
#4
Haha ionutzel esti sigur ca POATE nu am intrat cu alt nume ?
think TongueHaha
#5
(09-14-2012, 12:50 PM)Ionutzel Wrote:
(09-14-2012, 12:34 PM)gothicar pro Wrote: mda la new camp ultima oara cand am intrat (poker face) implorai pt misiuni

Shaddap and don't post here again. Nici macar nu esti in lista de playeri, habar n-ai de server si postezi aici?

Poate nu vezi sau poate nu stii sa citesti, mai citeste o data te rog. Am scris ca nu ai intrat pe server? Am scris doar ca nu esti in lista de playeri, ceea ce inseamna ca nu ai ce cauta pe server pana nu ti se adauga clasa cu numele tau in lista, deoarece, cel care joaca pe clasa altui jucator primeste ban, fara discutie. Understand? Si da, sunt sigur ca nu ai intrat pe server.


Edit: Ti-am zis sa nu mai postezi aici pana nu te inscrii in lista de playeri. Posturile tale nu au ce cauta aici atat timp cat nu esti un jucator al serverului.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)